Akcie 2012/2013 - Deň otvorených dverí a zápis do I. ročníka
Aktualizované: 21.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - SCHORPIO.  Authorized:  Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Deň otvorených dverí a zápis do I. ročníka Január    dal    poriadne    zabrať    nielen    žiakom,    ktorí    si    chceli    na    poslednú    chvíľu    vylepšiť    svoje    polročné vysvedčenie, ale aj tým učiteľom, ktorí sa podieľali na akciách pripravovaných pre širokú rodičovskú verejnosť.   21.   a   22.   januára   2013   sa   naša   škola   zaodela   do   slávnostného   šatu.   Ten   starostlivo   pripravovali   učitelia   a   žiaci, aby   ukázali   všetkým,   ktorí   k   nám   zavítajú   na   deň   otvorených   dverí   a   na   zápis   do   1.ročníka   videli,   akých   šikovných žiakov máme.   Zimnú   krajinu   pripomínali   pri   vchode   snehuliaci,   strom   ovešaný   vtáčími   búdkami   a   iné   výtvory   našich   žiakov. Už   sme   len   čakali   na   návštevníkov. A   tí   na   seba   nenechali   dlho   čakať.   Prišli   sa   pozrieť   rodičia   starších   i   mladších,   a ak   videli   hodinu   matematiky   či   informatiky.   Prišli   deti   z   materskej   školy   v   sprievode   p.   riaditeľky   Filipjakovej,   aby si   pozreli   školu,      ktorej      sa   stanú   už   o   polroka      žiakmi   –   prvákmi.   Videli   triedy,   žiakov,   učebne   a   posilnení   obedom     sa vrátili do škôlky na popoludňajší odpočinok. Ktovie, možno sa im o budúcej škole aj snívalo.   A počas toho všetkého ich rodičia do školy hneď aj zapísali. Do videnia v septembri, milí prváci!