Akcie 2012/2013 - Deň otvorených dverí a zápis do I. ročníka
Aktualizované: 21.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - SCHORPIO.  Authorized:  Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Deň otvorených dverí a zápis do I. ročníka Január   dal   poriadne   zabrať   nielen   žiakom,   ktorí   si   chceli   na   poslednú   chvíľu   vylepšiť   svoje   polročné vysvedčenie,   ale   aj   tým   učiteľom,   ktorí   sa   podieľali   na   akciách   pripravovaných   pre   širokú   rodičovskú verejnosť.   21.   a   22.   januára   2013   sa   naša   škola   zaodela   do   slávnostného   šatu.   Ten   starostlivo   pripravovali učitelia   a   žiaci,   aby   ukázali   všetkým,   ktorí   k   nám   zavítajú   na   deň   otvorených   dverí   a   na   zápis   do   1.ročníka videli, akých šikovných žiakov máme.   Zimnú   krajinu   pripomínali   pri   vchode   snehuliaci,   strom   ovešaný   vtáčími   búdkami   a   iné   výtvory   našich žiakov.   Už   sme   len   čakali   na   návštevníkov.   A   tí   na   seba   nenechali   dlho   čakať.   Prišli   sa   pozrieť   rodičia starších   i   mladších,   a   ak   videli   hodinu   matematiky   či   informatiky.   Prišli   deti   z   materskej   školy   v   sprievode p.   riaditeľky   Filipjakovej,   aby   si   pozreli   školu,      ktorej      sa   stanú   už   o   polroka      žiakmi   –   prvákmi.   Videli   triedy, žiakov,   učebne   a   posilnení   obedom      sa   vrátili   do   škôlky   na   popoludňajší   odpočinok.   Ktovie,   možno   sa   im o budúcej škole aj snívalo.   A počas toho všetkého ich rodičia do školy hneď aj zapísali. Do videnia v septembri, milí prváci!