Akcie 2012/2013 - Návšteva Štátneho divadla
Aktualizované: 11.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - SCHORPIO.  Authorized:  Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Návšteva Štátneho divadla v Košiciach O   tom,   že   máme   radi   kultúrne   podujatia,   svedčí   fakt,   že   sme   sa   opäť   vybrali   do   divadla.   Tentoraz   to   boli   žiaci II.   stupňa.   Tridsať      žiakov   spolu   s   p.   uč.   Tužinským   a   p.   uč.   Hribovou   sa   3.   decembra   zúčastnilo   divadelného predstavenia v Štátnom divadle v Košiciach. Predstavenie   s   názvom   Dobrodružstvo   pri   obžinkoch    bolo   pre   nás   pekným   kultúrnym   zážitkom.   Okrem toho,   že   sme   si   pozreli   dielo   klasickej   slovenskej   literatúry,   zopakovali   sme   si   lekciu   slušného   správania   –   do   divadla sme   sa   pekne   vyobliekali,   aby   sme   dokázali,   že   to   nie   je   každodenná   záležitosť.   A   keď   sme   mali   možnosť   po predstavení   prejsť   sa   po   meste   a   nakúpiť   darčeky   na   blížiaceho   sa   Mikuláša,   krajší   deň   sme   si   nemohli   predstaviť. Ďalšie školské „dobrodružstvo“ stálo za to.