Akcie 2012/2013 - Posedenie s dôchodcami
Aktualizované: 11.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - SCHORPIO.  Authorized:  Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Posedenie pre dôchodcov Pomaly   sa   to   už   stáva   tradíciou,   že   raz   do   roka   sa   pred   Vianocami   stretávajú   naši   dôchodcovia   v priestoroch   školskej   jedálne   našej   základnej   školy.   Spája   ich   predvianočné   posedenie,   ktoré   organizuje starosta obce, MVDr. Július Beluscsák v spolupráci s Obecným zastupiteľstvom.   Ani   záver   roku   2012   nebol   iný.   Dôchodcov,   ktorí   pozvanie   prijali,   čakal   darček         v      podobe   bohatého programu.   Ten      zabezpečili         šikovní   žiaci   našej   školy,   ktorí   si   pripravili   jedinečné   vystúpenie   pre   svojich starých  a prastarých rodičov. Nedá    nám    nespomenúť    dobrá    atmosféra,    ktorá    panovala,    skvelé    jedlo,    ktoré    sa    podávalo    a    v neposlednom rade skvelí ľudia, ktorí prijali toto pozvanie! ĎAKUJEME!