Akcie 2012/2013 - Vianočná burza medovníčkov
Aktualizované: 11.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - SCHORPIO.  Authorized:  Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Vianočná burza medovníčkov a drobného vianočného pečiva Čo pre vás znamená predvianočný čas? Vravíte, že je to vôňa ihličia, teplý vianočný čaj, chutné koláčiky, alebo veľa drobností, ktorých kúpou plánujete potešiť srdcia svojich blízkych? Alebo sú to tóny vianočných kolied a piesní, rôzne vinšovačky a priania do nového roka? Aj tak to u nás vyzeralo v posledný vyučovací deň pred vianočnými prázdninami u nás v škole.  Pevne veríme, že sa nám takúto atmosféru podarilo vykúzliť vo štvrtok 20. decembra, kedy  sa  v  našej  škole  konali  vianočné  trhy,  na  ktorých  predstavili  svoje   vlastnoručne vyrobené výrobky -  medovníčky a koláčiky pani učiteľky Černá, Spišiaková a Feliksová.  Celú sviatočnú atmosféru umocnila slávnostná akadémia - vystúpenie našich žiakov pre všetkých nás.             Tešíme sa, že sa v takomto slávnostnom duchu stretneme opäť o rok.