Akcie 2012/2013 - Vianočná burza medovníčkov
Aktualizované: 11.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - SCHORPIO.  Authorized:  Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Vianočná burza medovníčkov a drobného vianočného pečiva Čo   pre   vás   znamená   predvianočný   čas?   Vravíte,   že   je   to   vôňa   ihličia,   teplý   vianočný   čaj,   chutné   koláčiky,   alebo   veľa drobností,   ktorých   kúpou   plánujete   potešiť   srdcia   svojich   blízkych? Alebo   sú   to   tóny   vianočných   kolied   a   piesní,   rôzne   vinšovačky   a priania do nového roka? Aj tak to u nás vyzeralo v posledný vyučovací deň pred vianočnými prázdninami u nás v škole.    Pevne   veríme,   že   sa   nám   takúto   atmosféru   podarilo   vykúzliť   vo   štvrtok   20.   decembra,   kedy      sa      v      našej      škole      konali     vianočné      trhy,      na      ktorých      predstavili      svoje         vlastnoručne   vyrobené   výrobky   -      medovníčky   a   koláčiky   pani   učiteľky   Černá, Spišiaková   a   Feliksová.      Celú   sviatočnú   atmosféru   umocnila   slávnostná   akadémia   -   vystúpenie   našich   žiakov   pre   všetkých   nás.             Tešíme sa, že sa v takomto slávnostnom duchu stretneme opäť o rok.