Akcie 2012/2013 - Vianočný volejbalový turnaj
Aktualizované: 11.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - SCHORPIO.  Authorized:  Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Vianočný volejbalový turnaj   Po troch ročníkoch basketbalového turnaja medzi kolektívmi Obvodného oddelenia PZ vo Veľkej Ide,    príslušníkmi Vojenského   útvaru Veľká   Ida   a   učiteľmi   miestnej   základnej   školy   sa   uskutočnil   1.   ročník   volejbalového turnaja   s   rovnakým   obsadením.   Športovci   si   so   sebou   doniesli   okrem   športového   ducha   aj   dobrú   náladu,   ktorá   ich neopustila   počas   celého   zápolenia.   Na   prvom   mieste   sa   umiestnili   príslušníci Veľká   Ida,   2.   miesto   získali   učitelia ZŠ Veľká Ida a na peknom 3. mieste sa umiestnili príslušníci OO PZ Veľká Ida. Turnaj sa ako obyčajne niesol v priateľskej atmosfére a všetci zúčastnení sa už teraz tešia na jeho ďalší ročník.