Akcie 2012/2013 - Volejbalový turnaj učiteľov
Aktualizované: 21.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - SCHORPIO.  Authorized:  Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Volejbalový turnaj učiteľov Starý        rok    sme    končili    volejbalovým    turnajom,    ktorý    bol    predprípravou    na    16.    Január    2013,    kedy    sme usporiadali    priateľský    volejbalový    turnaj    učiteľov.    Súťažili    medzi    sebou    učiteľské    kolektívy    zo    ZŠ    Čaňa,    Čečejovce, ZŠ Kysak, ZŠ Rozhanovce a domáci kolektív učiteľov ZŠ Veľká Ida.   Na   turnaj   sa   okrem   športovcov   pripravila   väčšina   nášho   kolektívu.   Okrem   poriadneho   povzbudzovania,   keď dali   riadne   zabrať   svojim   hlasivkám,      pani   učiteľky   nachystali   sladké   i   slané   dobroty,   ktoré   boli   zdrojom   energie nielen pre hráčov, ale na ktorých sme si pochutili všetci.   Turnaj   sa   odohral   v   priateľskej   atmosfére,   ku   ktorej   prispelo   povzbudzovanie   nehrajúcich   učiteľov,   lebo   všetky družstvá si so sebou priviezli aj fanúšikov.   Poradie   turnaja      pre   žiadne   z   družstiev   nie   je   rozhodujúce,   lebo   sme   sa   nestretli   len   kvôli   športovým   výkonom, ale aj kvôli nadviazaniu kontaktov a dobrej zábave. Napriek tomu výsledky boli nasledovné: 1. miesto – ZŠ Rozhanovce 2. miesto – ZŠ Čečejovce 3. miesto – ZŠ Kysak 4. miesto – ZŠ Veľká Ida 5. miesto – ZŠ Čaňa Pani   riaditeľka   Mgr.   Terézia   Besterciová   odovzdala   všetkým   družstvám      okrem   diplomu   aj   pekný   pohár,   ktorý im bude pripomínať dnešné  športové výkony. A potom si všetci športovci zapózovali na spoločnej snímke. Heslo   -   Sláva   víťazom   –   česť   porazeným,   na   tomto   turnaji   neplatilo,   nakoľko   víťazmi   sa   stali   všetci,   ktorí   mali chuť   aj   si   zašportovať,      aj   sa   dobre      zabaviť.   Všetci   účastníci   sa   už   tešia   na   ďalší   turnaj,   ktorý   usporiada   19.   3.   2013 ZŠ Čečejovce.