Akcie 2012/2013 - Volejbalový turnaj učiteľov
Aktualizované: 21.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - SCHORPIO.  Authorized:  Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Volejbalový turnaj učiteľov Starý      rok   sme   končili   volejbalovým   turnajom,   ktorý   bol   predprípravou   na   16.   Január   2013,   kedy   sme usporiadali   priateľský   volejbalový   turnaj   učiteľov.   Súťažili   medzi   sebou   učiteľské   kolektívy   zo   ZŠ   Čaňa,   Čečejovce, ZŠ Kysak, ZŠ Rozhanovce a domáci kolektív učiteľov ZŠ Veľká Ida.   Na     turnaj     sa     okrem     športovcov     pripravila     väčšina     nášho     kolektívu.     Okrem     poriadneho povzbudzovania,   keď   dali   riadne   zabrať   svojim   hlasivkám,      pani   učiteľky   nachystali   sladké   i   slané   dobroty, ktoré boli zdrojom energie nielen pre hráčov, ale na ktorých sme si pochutili všetci.   Turnaj   sa   odohral   v   priateľskej   atmosfére,   ku   ktorej   prispelo   povzbudzovanie   nehrajúcich   učiteľov, lebo všetky družstvá si so sebou priviezli aj fanúšikov.   Poradie   turnaja      pre   žiadne   z   družstiev   nie   je   rozhodujúce,   lebo   sme   sa   nestretli   len   kvôli   športovým výkonom, ale aj kvôli nadviazaniu kontaktov a dobrej zábave. Napriek tomu výsledky boli nasledovné: 1. miesto – ZŠ Rozhanovce 2. miesto – ZŠ Čečejovce 3. miesto – ZŠ Kysak 4. miesto – ZŠ Veľká Ida 5. miesto – ZŠ Čaňa Pani   riaditeľka   Mgr.   Terézia   Besterciová   odovzdala   všetkým   družstvám      okrem   diplomu   aj   pekný pohár,   ktorý   im   bude   pripomínať   dnešné      športové   výkony.   A   potom   si   všetci   športovci   zapózovali   na spoločnej snímke. Heslo   -   Sláva   víťazom   –   česť   porazeným,   na   tomto   turnaji   neplatilo,   nakoľko   víťazmi   sa   stali   všetci, ktorí   mali   chuť   aj   si   zašportovať,      aj   sa   dobre      zabaviť.   Všetci   účastníci   sa   už   tešia   na   ďalší   turnaj,   ktorý usporiada 19. 3. 2013 ZŠ Čečejovce.