Ochrana života a zdravia
Aktualizované: 19.05.2014
Ochrana života a zdravia V dňoch 7. 5. a 9. 5. 2014 sa prebehlo na našej škole účelové cvičenie – Ochrana života a zdravia. Žiaci si preverili vedomosti zo zdravotnej prípravy, riešili mimoriadne udalosti a v piatok boli pre žiakov pripravené športovo – branné súťaže, návšteva kasární a čakala nás evakuácia školy. Úlohou žiakov bolo v čo najkratšom čase opustiť budovu školy. Triedni učitelia odprevadili žiakov z areálu školy a dozreli, či na to, aby žiaci školu opúšťali disciplinovane. Precvičili sme si evakuáciu, lebo neprevídané situácie nás môžu kedykoľvek prekvapiť. Ale keďže sa nikomu nič nestalo, tento deň sme strávili v pohode a s úsmevom na perách. A svietilo nám slniečko, takže čo viac sme si mohli priať.