Vianočné posedenie vo Veľkej Ide
Aktualizované: 27.03.2014
Vianočné posedenie vo Veľkej Ide V   pondelok,   16.12.2013,   sa   na   našej   škole   konalo   Vianočné   posedenie   v   rámci projektu   Učme   sa   učiť   sa,   kde   prišli   rodičia   detí   zapojených   do   projektu   a   riaditeľka celého   projektu   na   Slovensku   p.   Macáková.   Detičky   zarecitovali   básničky,   ktoré   ich naučili   pani   učiteľky,   a   potom   si   každý   mohol   pochutiť   na   rôznych   dobrotách,   ktoré boli   pre   všetkých   pripravené.   Pod   stromčekom,   ktorý   si   deti   predtým   sami   postavili,   na ne čakali darčeky.