Záleží nám na ľuďoch, záleží nám na svete
Aktualizované: 19.05.2014
,,Záleží nám na ľuďoch, záleží nám na svete!“                   Dňa   9.4.2014   sa   uskutočnila   beseda   na   tému   ,,Záleží   nám   na   ľuďoch,   záleží   nám   na svete! “Navštívil   nás   pán   Marcel   Hakoš,   člen   občianskeho   združenia   Priateľ,   ktoré   organizuje stretnutia   a   letné   tábory   pre   mladých   ľudí.   Stretol   sa   s   ôsmakmi   a   deviatakmi   našej školy,   aby   im   porozprával   svoj   životný   príbeh   a   predstavil   im   skutočné   hodnoty,   ktoré   sa v živote oplatí presadzovať. Súčasťou   bola   aj   diskusia,   kedy   sa   žiaci   mohli   pýtať   a   dostať   odpovede   na   zvedavé   otázky. Žiaci sa mohli zapojiť do súťaží a vyhrať tak sladkú odmenu a  CD s piesňami. Beseda sa žiakom páčila a už teraz sa tešia na ďalšie sľúbené stretnutie.