Rómsky Hviezdoslavov Kubín
Aktualizované: 29.04.2015
Rómsky Hviezdoslavov Kubín Dňa 24. marca 2015 sme zorganizovali pre rómskych žiakov našej školy Hviezdoslavov Kubín. Aj títo žiaci, hoci pochádzajú zo sociálne znevýhodneného prostredia, sú schopní sa učiť a aj oni majú snahu ukázať sa a súťažiť medzi sebou. Hoci sa na súťaži nezúčastnilo veľa žiakov, porota aj diváci si prišli na svoje. Súťažilo sa v dvoch kategóriách a porota sa snažila oceniť všetkých žiakov. I. kategória: 1.  Patrik Horváth                     –  IV. B 2. Anička Kuruová                   –  III. B Samuel Čisár                        –  III. B 3. Marianna Kandráčová          –  III. B Lívia Matová                        –  III. B II. kategória: 1.  Denisa Turtáková        – VI. B 2. Milan Horvát                – VI. B 3. Alexandra  Kuruová     – VI. B Súťaž organizovali PaedDr. Gálová a Mgr. Sabolová.