Volejbalový turnaj učiteľov
Aktualizované: 14.06.2015
Volejbalový turnaj učiteľov           Medzinárodný   deň   detí   sme   tento   rok   oslávili   aj   my učitelia.    Už    tretím    rokom    sa    učitelia    našej    školy zúčastňujú        volejbalového        turnaja        učiteľských kolektívov.   Tento   rok   sa   toto   podujatie   uskutočnilo   dňa 2.   6.2015.   Súťažili   medzi   sebou   učiteľské   kolektívy   zo ZŠ   Čaňa,      Čečejovce,      ZŠ   Kysak,      ZŠ   Rozhanovce   a domáci kolektív učiteľov ZŠ Veľká Ida.   Na   turnaj   sa   okrem   športovcov   pripravila   väčšina   nášho   kolektívu.   Okrem   poriadneho     povzbudzovania,   keď   dali   riadne   zabrať   svojim   hlasivkám,    pani   učiteľky   nachystali   sladké   i slané   dobroty,      ktoré   boli   zdrojom   energie   nielen   pre   hráčov,   ale   na   ktorých   sme   si   pochutili všetci.       Turnaj    sa    odohral    v    priateľskej    atmosfére,    ku    ktorej    prispelo    povzbudzovanie nehrajúcich   učiteľov.  Poradie   turnaja    pre   žiadne   z   družstiev   nie   je   rozhodujúce,   lebo   sme   sa nestretli   len   kvôli   športovým    výkonom,   ale   aj   kvôli   upevňovaniu   priateľstiev   a   dobrej   zábave. Napriek tomu výsledky boli nasledovné: 1. miesto – ZŠ Veľká Ida                      2. miesto – ZŠ Čaňa 3. miesto – ZŠ Čečejovce 4. miesto – ZŠ Rozhanovce 5. miesto – ZŠ Kysak Pani riaditeľka Mgr. Terézia Besterciová odovzdala všetkým družstvám  okrem diplomu aj pekný   pohár, ktorý im bude pripomínať dnešné  športové výkony.  Heslo - Sláva víťazom – česť porazeným, na tomto turnaji neplatilo, nakoľko víťazmi sa stali všetci,   ktorí mali chuť aj si zašportovať,  aj sa dobre  zabaviť. Všetci účastníci sa už tešia na ďalší ročník, ktorý  sa uskutoční v školskom roku 2015/2016.