Výchovný koncert Martina Krausa
Aktualizované: 24.05.2015
Výchovný koncert Martina Krausa Dňa   21.   4.   2015   sa   na   našej   škole   uskutočnil   výchovný   koncert,   ktorý   pre   žiakov   školy pripravil   bývalý   účastník   Superstar   -   Martin   Kraus .    Počas   koncertu   sa   žiaci   oboznamovali s   rôznymi   detskými   hudobnými   nástrojmi   ako   aj   s   africkým   bubnom.   Žiaci   sa   mohli   zapojiť do   inštrumentálnych,   speváckych,   ale   aj   pohybových   aktivít.   Žiaci   boli   do   programu   aktívne zapojení   tlieskaním,   dupaním   a   spievaním.   Libuša   Csiszárová    z   2.   A      si   vyspievala   CD   a Nikolka   Lukáčová       tiež   zo   spomínanej   triedy   získala   CD   v   tanečnej   súťaži.   Z chlapcov najviac    „zahviezdil“    Sebastián    Jano     zo    IV.    B    špeciálnej    triedy,    ktorý    sa    nehanbil a predviedol nám ukážku svojho beatboxu.