Európa v škole 2016
Aktualizované: 06.06.2016
Európa v škole 2016 Žiaci   našej   školy   sa   zapojili   do   63.   ročníka   súťaže   Európa   v škole,   ktoré   sa   nieslo   v duchu      „Žiť   spoločne   v mieri“.      18.2.2016      sa   v okresnom   kole   úspešne   umiestnili   aj   žiaci z našej školy: III.   A      získala   v   1.   vekovej   kategórii      2.   miesto    so   svojou   spoločnou   multimediálnou prácou   „Šmolkovia “,   v ktorej      žiaci   poukázali   na   to,   že   v každej   rozprávke      víťazí   dobro   nad zlom a poukázali na svoje počítačové zručnosti ako aj prácu s fotoaparátom, či kamerou. Natália Berdisová zo VI.A   obsadila 2. miesto  svojou literárnou prácou „To  som ja“. Výhercom srdečne blahoželáme.