Jesenné aranžovanie
Aktualizované: 30.11.2015
Jesenné aranžovanie                                                            Dňa   27.   10.   2015   sa   uskutočnilo   jesenné   aranžovanie   spojené   s Tekviciádou.   Žiaci   5. až   9.   ročníka   sa   ho   zúčastnili   v hojnom   počte.   Pri   aranžovaní   vládla   jesenná   atmosféra   a   super nálada.   Žiakom   sa   práce   vydarili.   Práce   boli   vystavené   v priestoroch   školy   a mohli   si   ich pozrieť   ostatní   žiaci   a rodičia.   Všetkým   žiakom,   ktorí   sa   tejto   akcie   zúčastnili,   a takisto   p.   uč. Stahovcovej,   p.   uč.   Timarovej   a p.   uč.   Kissovej,   ktoré   túto   akciu   zorganizovali   ďakujeme a už teraz sa tešíme na ďalšie akcie.