Mikuláš - celoškolský
Aktualizované: 28.02.2016
Mikuláš - celoškolský Dňa   4.12.2015   navštívil   našu   školu   Mikuláš   so   svojimi   pomocníkmi   a to   s   tromi anjelikmi   a tromi   čertami.   Žiaci   prvého   aj   druhého   stupňa   Mikuláša   netrpezlivo   očakávali.   Po príjemnom   zvítaní   mu   zarecitovali   básničky   a zaspievali   pesničky,   ktoré   si   preňho   nachystali. Výslužku   v podobe   sladkostí   si   určite   zaslúžili.   Niektoré   detičky   čerti   trošku   postrašili,   ale nemuseli   sa   veľmi   báť,   lebo   tam   boli   anjelici,   ktorí   ich   strážili.   Deti   Mikuláša   odprevadili   aj s jeho   pomocníkmi   a on   sa   vybral   na   ďalšiu   cestu.   Tento   rok   sa   o pekný   priebeh   mikulášskej tradície   postarali   žiaci   IX.A   triedy   a to   Mikuláš   –   Patrik   Brezo,   anjeli   –   Sabína   Knapová, Tímea   Ignáthová,   Zuzana   Kupcová,   čerti   –Lívia   Kövešdiová,   Diana   Janová   a Erika   Čisárová. Za pekne pripravenú akciu ďakujeme deviatakom aj pani učiteľke  Stahovcovej.