Návšteva v MŠ
Aktualizované: 09.11.2015
Návšteva v MŠ Dňa   27.10.2015   sme   sa   my,   prváci   z 1.A   a z   1.B   triedy,   vybrali   na   návštevu   našej známej   škôlky.   Po   dvoch   mesiacoch   strávených   v škole   sme   sa   vracali   tam,   kde   mnohí   z nás chodili   rok,   dva   či   tri,   a kde   nás   pani   učiteľky   trpezlivo   pripravovali   do   školy.   Radi   sme   opäť uvideli   pani   kuchárku,   pána   školníka,   pani   učiteľky   i pani   riaditeľku.   No   zo   všetkého   najviac sme   sa   tešili   na   našich   starých,   malých   kamarátov,   pre   ktorých   sme   pripravili   aj   malé   darčeky. A veruže   nám   tam   s nimi   bolo   dobre.   Nielenže   sme   si   spoločne   pripravili      krásne   jesenné výkresy   so   stromami   a sovičkami,   ale   sme   si   spolu   s pani   učiteľkami   zo   škôlky   aj   školy zatancovali,   aj   sa pekne   zahrali.   Nakoniec,   aby   sme   si   trochu   odpočinuli,   pozreli   sme   si   jednu krátku rozprávku. Bolo   nám   tam   jednoducho   FAJN.   Už   teraz   sa   opäť   tešíme   na   našich   malých   kamarátov, ktorých   sme   teraz   my   pozvali   na   návštevu   do   našej   veľkej   školy.   Tešíme   sa   na   stretnutie v jari.