Sixball - Budimír
Aktualizované: 17.12.2015
Sixball Dňa    20.    11.    2015    sa    žiaci    našej    školy    zúčastnili    3.    ročníka    sixballového    turnaja v priestoroch ZŠ s MŠ v Budimíri. Turnaja sa zúčastnilo šesť základných škôl. Po   urputných   bojoch   sa   nám   nepodarilo   prebojovať   medzi   najlepších.   O   to   však   v tomto turnaji nešlo. Hlavné bolo dobre si zašportovať a užiť si dobrú atmosféru. Družstvo našej školy tvorili títo žiaci: Kristián Horváth 8.A Gabriela Šundová  8.A Matúš Papernik 7.A Carmen Németová 7.A Dopravu a dozor zabezpečil učiteľ telesnej výchovy  Ing. Vladimír Strýčko.