Škôlkári na dopravnom ihrisku
Aktualizované: 25.09.2018
Teplé   septembrové   slniečko   prilákalo,   k   nám   do   školy,   našich   malých   kamarátov   zo škôlky.   S   pani   učiteľkami   sa   prišli   poučiť,   ale   aj   zabaviť   na   dopravné   ihrisko.   Kolobežkami   si precvičili   nôžky   a   na   dopravných   situáciách   si   precvičili   svoje   hlavičky.   Na   dobrej   pomoci   im boli   aj   starší   kamaráti   zo   IV.B,   ktorí   im   pomohli   s   dopravnými   značkami   i   s   bezpečnosťou   na ceste.   Šikovnosť   škôlkárov   preverila   aj   jazda   zručnosti,   za   ktorú   si   vyslúžili   sladké   odmeny   a medaily. Na kamarátov – škôlkarov sa budeme tešiť aj nabudúce.