Akcie 2012/2013 - Návšteva  divadelného predstavenia
Aktualizované: 04.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - SCHORPIO.  Authorized:  Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Návšteva divadelného predstavenia Pozerať   rozprávku   v   televízii   je   bežné   aj   pre   našich   prvákov,   ale   ísť   do   divadla,   to   sa   nestáva   každý   deň. A   na to   sa   treba   poriadne   pripraviť.   Naši   žiaci   sa   nedali   zahanbiť.   Na   takúto   kultúrnu   udalosť   sa   pekne   vyobliekali   a natešení   nastúpili   do   autobusu.   Dňa   5.11.2012   sa   žiaci   1.A,   2.A   ,3.A   triedy   zúčastnili   divadelného   predstavenia: „Štyria   škriatkovia   a   víla“    v   Štátnom   divadle   v   Košiciach.   Zábavnou   formou   sa   deťom   predstavili   všetky   štyri ročné   obdobia.   Bola   to   hudobná   rozprávka   doplnená   svetelnými   efektmi.   Žiakom   sa   to   veľmi   páčilo. A   keď   už   boli   v meste,   po      ukončení   predstavenia   sa   zastavili      v   cukrárni   na   koláčik.   Bola   to   sladká   bodka   za   príjemne   stráveným dňom.