Súťaž mladých záchranárov
Aktualizované: 21.05.2014
Súťaž mladých záchranárov civilnej ochrany (Herľany, 8.4.2014)   Dňa 8.4.2014 sa v obci Herľany uskutočnila  ,Súťaž mladých záchranárov civilnej ochrany.“.Príprave na súťaž a na nej samotnej sa pod celkovým vedením p. uč. Černej  zúčastnili žiaci 7.a 8.ročníka. Žiaci si mali možnosť zmerať svoje sily  v teoretických a praktických zručnostiach v oblasti poskytovania 1.pomoci a civilnej ochrany s jedenástimi základnými školami okresu Košice-okolie. Spomedzi nich na konci súťaže obsadila naša škola krásne 5.miesto. Pevne veríme, že budúci rok bude ešte úspešnejším.