Matematická olympiáda
Aktualizované: 16.04.2014
 Obvodné kolo Matematickej olympiády Dňa  21. 1. 2015  sa naši žiaci zúčastnili  Obvodného  kola  Matematickej olympiády 5, kde sa našim piatačkám podarilo uspieť a stali sa úspešnými riešiteľkami. Boli to dievčatá  Lenka Škulková  a  Ema Sokáčová  z  V. A. Dňa  9. 4.  2015  sa konalo   Obvodné  kolo  Matematickej olympiády pre 6. – 8. ročník, kde sme opäť mali  úspešnú  riešiteľku  Michaelu Humenskú  zo VI. A. Všetkým žiačkam  srdečne blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a ďakujeme za reprezentovanie našej školy a šírenie jej dobrého mena. Rovnako ďakujeme pani učiteľkám Ing. Stahovcovej  a Mgr. Kardosovej za prípravu žiakov.