Recitačná súťaž- Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas
Aktualizované: 23.11.2015
Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas 2.    októbra    2015    sa    v priestoroch    Vedeckej knižnice      v Košiciach      konala      súťaž      v prednese slovenskej   rozprávky   Zlatá   podkova,   zlaté   pero,   zlatý vlas. Súťažiaci  z našej školy nám urobili veľkú radosť.  Patrik Lipták  z 3. A obsadil v prvej vekovej kategórii 4. miesto, Natália Berdisová  zo 6. A získala v druhej vekovej kategórii 2. miesto Diana Molitorisová z 9. A triedy obsadila v tretej vekovej kategórii 3. miesto. Všetci boli ocenení diplomami a peknými knihami.   Za úspešnú reprezentáciu školy ďakujeme a k úspechu blahoželáme. Pani učiteľkám - PaedDr. Hribovej a Mgr. M ü llerovej ďakujeme  za prípravu žiakov.