Maksík
Aktualizované: 26.06.2018
Matematická    súťaž    MAKS    je    určená    žiakom    piateho    až    deviateho    ročníka, v ktorej   môžu   súťažiť   jednotlivci   i dvojice.   Táto   súťaž   obsahuje   zaujímavé   úlohy, ktoré   žiaci   s obľubou   riešia.   Z našej   školy   sa   tejto   súťaže.   zúčastnili   viacerí   žiaci,   ktorí získali   diplomy   a ceruzky.   V rámci   celého   Slovenska   sa   nám   podarilo   získať   takéto umiestnenie: DOMINIK NALEVANKO   VI.A  –  29. miesto v kraji    196. – 198. miesto v SR KORNÉLIA POMOTHYOVÁ VI.A      –      46.   miesto   v kraji            383.   –   385.   miesto v SR LEONARD BALINT   VI.A  –  50. miesto v kraji    427. – 428. miesto v SR OLIVER SZALABA   VI.A  –  62. miesto v kraji    478. miesto v SR Všetkým srdečne blahoželáme a tešíme sa z Vašich úspechov.