Darčeky na Deň matiek a otcov
Aktualizované: 06.03.2016
Deň matiek Pri    príležitosti    Dňa    matiek    sme    so    žiakmi    primárneho    vzdelávania    vyrábali    darčeky    pre    mamky.    Druháci servítkovou   technikou   ozdobili   papierové   tácky   a vytvorili   obrazy,   tretiaci   vytvárali   šperkovnice   zo   škatuliek   od   Nivey     a štvrtáci vyrábali srdiečka z novinového papiera, ktoré dozdobili kvietkom a stuhou.                                                                       Deň otcov Pri   príležitosti   Dňa   otcov   sme   so   žiakmi   primárneho   vzdelávania   vyrábali   darčeky   pre   ockov.      Z papiera   sme poskladali košeľu, ktorú si každý žiak  krásne vyfarbil a dovnútra sme napísali oteckom venovanie.