Jesenné aranžovanie
Aktualizované: 28.10.2018
Dňa   18.   októbra   2018    sa    uskutočnilo    jesenné    aranžovanie.   Zúčastnili   sa ho   žiaci   6.   až   9.   ročníka.   Pri   aranžovaní   vládla   jesenná   atmosféra    a   super   nálada. Žiakom   sa   práce   vydarili,   čo   môžeme   vidieť   na   fotkách.   Všetkým   žiakom,   ktorí sa   tejto   akcie   zúčastnili,   a   takisto,   p.   uč.   Timárovej,   p.   uč.   Stahovcovej    a   p.   uč. Kardosovej,   ktoré   túto   akciu   zorganizovali   ďakujeme   a   už   teraz   sa   tešíme   na ďalšie tvorivé akcie.