Vianočné aranžovanie
Aktualizované: 14.01.2019
Dňa   12.   decembra   2018   sa   na   našej   škole   uskutočnilo   vianočné   aranžovanie,   žiaci   6.   a 7.   ročníka   sa   na   túto   akciu   veľmi   tešili.   V   dielni   rozvoniavala   vôňa   ihličia,   všade   vôkol   bolo množstvo vianočných ozdôb, sviečok, dobrej a hlavne vianočnej nálady a pohody. Ďakujeme    žiakom,    ktorí    sa    zúčastnili,    pani    učiteľke    Stahovcovej    a    pani    učiteľke Timárovej. Fotky s krásnymi ikebanami si môžete pozrieť v našej galérii.