Novinky
Máme školu, pekné triedy                  Aký názov má ta škola?   v triedach sedí veľa detí,                   Veľká Ida, tak sa volá.   tie sa tešia každý deň,                       Chceš ju spoznať? Príď ty k nám   že sa plní ďalší sen,                           presvedčíš sa o nej sám.    sen o vzácnych vedomostiach           [Poď sa učiť, poď sa hrať,   i o praktických zručnostiach.            ukáž všetkým, čo si zač,   Tie získame iba tak,                           napíš slovo, prvok, krát,   že chodíme práve k vám.                   veď si super dobrý žiak.] Hymna Základnej školy vo Veľkej Ide POZVÁNKA    OZNAM    viac …           Pozývame Vás na všeplenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 18. 9. 2018 v čase od 15.30 hod. v priestoroch šk. jedálne.  Tešíme sa na Vašu účasť! viac …   Škôlkári na dopravnom ihrisku     Príjemné septembrové počasie prilákalo do našej školy škôlkárov, ktorí sa s pani učiteľkami a žiakmi zo IV.B poučili i zabavili na dopravnom ihrisku. viac …   Zbierka - Biela pastelka     Naša škola sa už po štvrtýkrát zapojila do zbierky s názvom Biela pastelka. Ide o verejnú zbierku na podporu ľudí so zrakovým postihnutím a na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým pomáhajú pri začlenení sa do bežného života. viac …   Európsky deň jazykov     26. september je Európskym dňom jazykov, cieľom tohto dňa je upozorniť na dôležitosť učenia sa jazykov. I naši žiaci spoznávali v tento deň rôzne jazyky. viac …   Exkurzia - Dukla     Žiaci II. stupňa sa spolu so svojimi učiteľmi vydali na cestu po Slovensku, aby lepšie spoznali našu históriu. Ich kroky smerovali i na Duklu. viac …   Beh zdravia     Dňa 10. októbra sa na našej škole organizoval už tradičný Beh zdravia.
Copyright © 2012. ZS Velka Ida.  Created and Designed  - Ing. Peter Zuzkáč.  Authorized:  Mgr. Daniel Rajňák. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC.  Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Jedálny Lístok
AKCIE AKCIE