Novinky
Máme školu, pekné triedy                  Aký názov má ta škola?   v triedach sedí veľa detí,                   Veľká Ida, tak sa volá.   tie sa tešia každý deň,                       Chceš ju spoznať? Príď ty k nám   že sa plní ďalší sen,                           presvedčíš sa o nej sám.    sen o vzácnych vedomostiach           [Poď sa učiť, poď sa hrať,   i o praktických zručnostiach.            ukáž všetkým, čo si zač,   Tie získame iba tak,                           napíš slovo, prvok, krát,   že chodíme práve k vám.                   veď si super dobrý žiak.] Hymna Základnej školy vo Veľkej Ide OZNAM         Pozývame Vás na všeplenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční  dňa  28. 9. 2016 (streda) so začiatkom o 15. 30 hod.      Tešíme sa na Vašu účasť.                                                                               Vedenie školy viac …   Otvorenie školského roka 2016/2017        Po krásnych prázdninách prišiel opäť september a ten prináša návrat do školy. Žiaci našej školy sa opäť stretli v priestoroch školy na slávnostnom otvorení školského roka 2016/2017.
AKCIE AKCIE